telzleckcffb

Menu

Instalacje chłodnicze komercyjne i przemysłowe

GT Chłodnictwo Klimatyzacja specjalizuje się w realizacji przemysłowych i komercyjnych instalacji chłodniczych, mroźniczych

Podstawą naszego działania jest najnowsza myśl techniczna - rzeczowa, sprawdzona i aktualna. Taką się posługujemy i taką Państwu chcemy oferować.

GT Chłodnictwo Klimatyzacja zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę począwszy od opracowania i wykonania projektu instalacji, poprzez dobór urządzeń oraz jej wykonanie, konserwację i serwisowanie.

Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i za granicą. Współpraca ta owocuje najnowszymi wersjami systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, które powstają przy uwzględnianiu uwag naszych Klientów.
Posiadamy w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment towarów:  Meble chłodnicze i mroźnicze, witryny, agregaty i centrale chłodnicze, sprężarki, parowniki i skraplacze, automatyka chłodnicza oraz sterowanie elektroniczne, rury i akcesoria miedziane, izolacja.

Wykonujemy komory chłodnicze i mroźnie , centra logistyczne , przetwórstwa owocowe i warzywne , tunele szybkiego mrożenia.

Wszystkie montowane urządzenia możemy podłączyć do zdalnego monitorowania pracy urządzeń , które w razie awarii , wyśle nam sygnał i skróci czas naprawy i ograniczy w stratach produktu.

Zapraszamy do współpracy

NURTUJĄ CIĘ JAKIEŚ PYTANIA ?

ZADAJ JE NAM , na wszystkie chętnie odpowiemy.

gt przemyslowe 1  gt przemyslowe 2  gt przemyslowe 3

loga stopkaloga stopka