Klimatyzacja LG

Potrzebujesz usług z zakresu klimatyzacji?

Po prostu zadzwoń:

664 540 911

Pokojowa

Najbardziej przyjazne dla człowieka przepływy powietrza występują w przyrodzie. W rezultacie niezliczonych badań i analiz nowa teoria przepływu powietrza Chaos znalazła zastosowanie w klimatyzatorach LG.

Klimatyzatory ścienne LG nie tylko grzeją lub chłodzą, ale również cieszą się uznaniem za swój innowacyjny design, który pasuje do każdego wnętrza.

Komercyjne

System Multi Split jest systemem zaawansowanym technologicznie umożliwiającym zróżnicowaną pod względem temperatury i prędkości obrotów wentylatora pracę w poszczególnych pomieszczeniach.

System umożliwia podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych o zróżnicowanej wydajności chłodniczej w zależności od wielkości pomieszczenia (jednostki wewnętrzne o dużej wydajności w salonach, jednostki o małej mocy w sypialniach).

 

Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu LG Multi gwarantuje różnorodną ich konfigurację aż do 16,4kW. Możliwe są różnorodne konfiguracje z zastosowaniem 8 jednostek zewnętrznych i 26 jednostek wewnętrznych.

Multi V

Inwerterowy system MULTI V zapewnia wyższe niż dotychczas wydajności, dzięki czemu znajduje on idealne zastosowanie w budynkach wysokich. Jesteśmy pewni, że system ten zapewni najwyższy poziom satysfakcji klienta.

Masz pytania? Napisz do nas:

Biuro i magazyn:

ul. Zdziarska 28
05-800 Pruszków

Biuro:

 ul. Widok 23
05-800 Pruszków

Zapytania ofertowe:

602-209-042

Serwis 24H

664 540 911

E-mail:

gtklima@vp.pl